Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Pensja: 5000 zł Gdańsk

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów i magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy. Widniejemy w KRAZ pod numerem 13050.

Obecnie dla naszego Klienta o międzynarodowym zasięgu w branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów do pracy w Gniewinie na stanowisko:

Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
• znajomość urządzeń wykorzystywanych w firmach produkcyjnych
• uprawnienia SEP do 1kV
• umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność
• umiejętność pracy w zespole

Zadania:
• zabezpieczanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
• instalacja, usuwanie awarii i monitorowanie maszyn i urządzeń
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji
• współpraca z innymi działami

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o silnej pozycji rynkowej
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w systemie zmianowym
• atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dopłata do paliwa, dopłaty do kursów językowych, Państwowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• bonusy finansowe za utrzymywanie wydajności i ciągłości pracy maszyn

Zapraszamy do przesyłania CV z nazwą stanowiska w tytule i z dopiskiem: „Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu, prowadzonego przez Wostok HR sp. z o.o.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‌ Gdańsk ›› Gniewino

Data dodania: 13/02/2019